You are here: / Fitness / Nakolanniki asics / Porady sterydowe / Akcesoria tenisowe

Akcesoria tenisowe

Akcesoria tenisowe
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

akcesoria-tenisowe-3Pytanie, które zadaje sobie każdy początkujący adept tenisa ziemnego, to jaki sprzęt powinienem posiadać, aby rozpocząć przygodę z tym coraz bardziej popularnym sportem.

Akcesoria tenisowe, które stanowią absolutne minimum na początek treningów tenisowych, to przede wszystkim odpowiednie buty, rakieta i piłki. Ucząc się gry w tenisa, często spędzamy na korcie długie godziny, biegając przysłowiowo w tę i z powrotem. Buty dla tenisisty powinny być dokładnie przeznaczone do uprawiania tej dyscypliny sportu. Muszą być wytrzymałe, o podeszwie odpornej na ścieranie, powinny też zapewniać stabilność kostki i jak i całej stopy. Zapewnia to bezpieczeństwo podczas gry i chroni przed kontuzjami.
Rakieta i piłki to kolejne akcesoria tenisowe, których zakup powinien być dokładnie przemyślany. Rakieta na którą się zdecydujemy powinna być lekka, wykonana z wytrzymałych kompozytowych materiałów. Początkujący tenisiści powinni wybierać piłki miękkie, które łatwiej jest odbijać, a dzięki temu że lecą one wolniej, możliwa jest dłuższa wymiana piłek na korcie.

Zobacz także:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Szamba Betonowe Piaseczno, lpk110, szkiełkowanie kraków, przesłony wodoszczelne, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, vetrex okna bielsko biała, rozstępy biceps, Tynk mozaikowy Lakma, Vademecum elektryka SEP, armatura łazienkowa Apavisa, kawitacja kielce