You are here: / Białko sfd czy kfd / Rekreacja / Szkoła windsurfingu Hel / Suplementy omega-3

Suplementy omega-3

Suplementy omega-3
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Suplementy omega-3 (5)Każdy z nas chciałby mieć sprawnie funkcjonujące ciało. Żeby to było możliwe, należy zadbać przede wszystkim o trzy rzeczy – regularny sen, częstą aktywność fizyczną i zdrową dietę.

Na ten ostatni element, czyli zdrową dietę, składa się wiele podpunktów. Należy oczywiście jeść dużo warzyw i owoców oraz pić wodę, ale nie zapominajmy, jak istotne są suplementy omega-3. Dzięki nim możemy poprawić swoją koncentrację – a co za tym idzie, odnosić więcej sukcesów w pracy lub na uczelni.

Wypadałoby także jeść odpowiednie ilości białka, węglowodanów i zdrowych tłuszczy. Niektórzy kontrolują spożywane kalorie, inni machają na to ręką – opinie w tym względzie są podzielone. Są tacy, którzy zwracają uwagę na indeks glikemiczny, ale nie dla wszystkich ma on aż takie znaczenie. Wielu dietetyków jest jednak zgodnych, że niezbędne dla zdrowej diety są suplementy omega-3. Dzieje się tak, ponieważ nie wszystkie składniki jesteśmy w stanie dostarczyć sobie w pożywieniu. Po to istnieją takie suplementy, żeby z nich korzystać – dlatego róbmy to regularnie.

Zobacz także:

YOU MIGHT ALSO LIKE

Tagi: Minikoparka Gorlice, Tynk silikonowy Lakma, lpk208, pantomograf Gliwice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, zeltiq Warszawa, drążenie foremników, ra nails lakier hybrydowy, balayage kraków, CPE Gliwice, etykiety inspekcyjne na zamówienie